Služby

Nabízím klientům osobní konzultace i práci se skupinou,  vzdělávací semináře i péči o duši svobodných firem. 
Co můžu nabídnout Vám?

Osobní konzultace

Osobní setkání je nejintenzivnější cesta, při které se společně věnujeme Vašemu tématu. Jsem Vám průvodcem a vedu Vás k nalezení a objasnění příčiny, a poté nastavujeme kroky, které vedou k vyřešení. Setkání může být jednorázové nebo navazující podle rozsáhlosti problematiky. Věnuji se práci s dětmi (4 - 12 let), s teenagery (13 - 20 let) i s dospělými (21 - 60 let)
Zjistit více →

Semináře/Workshopy/Školení

Pro veřejnost i pro uzavřené skupiny pořádám sebe-rozvojové a vzdělávací semináře i praktické workshopy. Hlavními a nejčastějšími tématy jsou vztahy a komunikace ve vztazích. Učím komunikační nástroje a postoje pro stresové a konfliktní situace určené nejen pro vedoucí pracovníky, pedagogy i rodiče. Témata k diskuzním setkáním volím podle Vašeho záměru, zacílení a potřeb skupiny. Workshopy jsou praktické a jsou vždy sebe-zkušenostní pro sebe-uvědomění svých nastavení.
Zjistit více →

Firemní šamanka

Nabízím externí spolupráci pro firmy se svobodně nastavenou firemní kulturou. Úlohou firemní šamanky je péče o "DUŠI" firmy. Tato role je podpůrnou pozicí, která pomáhá vedení s nastavením a udržením vědomého záměru firmy, péčí o zaměstnance v pracovní i osobní rovině. Svým osobitým přístupem měním vnitřní nastavení jednotlivců uvnitř firmy a v kolektivním dopadu tato péče vytváří silnou a podporující pracovní skupinu. Zdravý firemní kolektiv tvoří zdravou duši firmy.
Mám zájem →

On-line vzdělávání

On-line semináře z pohodlí vašeho domova, nebo odkudkoliv a kdykoliv se Vám to hodí. V kurzu KOMUNIKAČNÍ EXPRES a nebo UMÍME SE DOMLUVIT předávám všechno, co jsem se naučila za dlouhá léta nejen ve svých osobních vztazích a 22-letém partnerství se svým mužem, ale i za léta praxe se svými klienty z oblasti vztahů a partnerské komunikace. Vysvětluji v něm to úplně nejzásadnější, co by měl každý vědět, aby dokázal dlouhodobě udržet vyladěný partnerský vztah plný hluboké důvěry, podpory a vzájemné blízkosti.
Zjistit více →
AKTUÁLNÍ PROJEKTY a AKCE

Aktuální on-line projekty

Intenzivní 7-denní kurz partnerské komunikace.
Hádáte se ve vztahu? Neustále se dohadujete? Nebo raději už mlčíte?
V tomto kurzu pochopíte, proč se to ve Vašem vztahu odehrává!
A hlavně dostanete návod, co s tím, aby Váš vztah mohl být harmonický.


Ucelený vzdělávací on-line seminář UMÍME SE DOMLUVIT,
Vás po dobu 8-mi týdnů budu provázet tajemstvím partnerské komunikace.
Jsou v něm vysvětleny základní i pokročilé techniky a nezbytné zákonitosti
pro fungující komunikaci v partnerském vztahu.
Tento program je nejlepší možnou investicí pro Váš dlouhodobý harmonický vztah.