Reference

Vaše spokojenost a přínos z mé práce je to, co mě posouvá dopředu. Kritika je pro mne motorem ke zlepšení.
Zpětná vazba je pro mne darem a moc si jich vážím.

Přečtěte si, názory mých klientů.

Potřebovala jsem si vyřešit a pochopit svůj vztah k jedné z nejbližších osob, k vlastní mámě, která už tak blízká ale není.. Pochopit, co se mi děje a proč v životě tím, jak se ve vztahu vidím, cítím a jakou roli v mém životě hraje.. Co mi to přináší, co mi to bere… a jestli se jako žena mohu cítit dobře a být silná, i když mě to máma nenaučila. Nebyla jsem úplně přesvědčená o tom, řešit to někde ve skupině při konstelacích nebo sezení s psychologem… Osud mi přihrál kontakt na Vlastu a její životní mapy… Když se mnou něco začne vibrovat, jdu za tím… To, co Vlasta dělá mi ve dvou větách stačilo, abych jí napsala a objednala si termín. Vím, že každý tento proces , je hlavně práce sama na sobě a rozhodně ne na pár dní… Když máte ale dobrého průvodce, jde to jaksi samo z nitra. Už po prvním sezení mi bylo lehčeji a něco jsem u Vlasty “nechala”… Po pár dnech se pocity usadily a emoce vyjasnily. Metody, které Vlasta používá Vás zavedou velmi jemně i do temných koutů duše, do dávných jakoby zapomenutých zážitků, vyskočí staré naučené vzorce chování a ruku v ruce s tím emoce , propojí se, co člověk sám vidět nemůže, ale přitom to žije … Po pár sezeních žiju lehčeji a vidím vztah tak, jak bych sama nikdy neviděla. S lehkostí a pokorou to přijmete a funguje to … Pokud chcete vyřešit svoje maličké nejistoty v životě nebo zpracovat větší životní nálož a mít u sebe důvěrného člověka a důvěryhodného průvodce, Vlasta je ta správná osoba. Protože ve dvou a s lehkostí to jde samo. Děkuji Míša
klientka Michaela M. (38let)Individuální sezení
Díky Vlastě se mi doslova změnit život . Podařilo se mi si „vyčistit“ vztah s oběma rodiči, identifikovaly jsme některé hluboko zažité programy, které mi už delší dobu nesloužily a bránily mi prožívat plnohodnotné partnerské vztahy…Při životních mapách jsem zjistila mnohem více o svém nastavení v práci i ve vztazích s okolím (zažitém z rodiny), které mi škodilo. A toto uvědomění bylo prvním krokem ke změně. Vlasta je velmi citlivá průvodkyně na cestě sebepoznání a výborná terapeutka. Její moudrost, vhled a analytické schopnosti v kombinaci s její přátelskou a veselou povahou jsou doslova balzám na duši. Můžu jen doporučit.
klientka Petra N. (26let)Individuální sezení
Konzultace životních map byla velice příjemným a obohacujícím zážitkem. Čekal na mě výběr barviček všeho druhu a předkreslený strom, vrátila jsem se, podle potřeby si něco vyřešit, do určitého období svého života a pak už jsem jen kreslila: sebe, lidi a zážitky kolem. Bylo zábavné si znovu připomenout, s čím jsem si hrála, abych zase lépe porozuměla svým dětem. Nakonec své obavy, strachy a své sny, které jsem mohla sledovat, jak se mi splnili nebo plní. Bylo to velice osvobozující a uvědomila jsem si, že mám být hlavně sama sebou, protože všem kolem se nikdy nezavděčím 🙂 Dekuji moc za tuto příjemnou cestu a dekuji Vlastičce jako své průvodkyni.
klientka Andrea P. (44 let)Individuální sezení
Prošla jsem mnoha sebe-rozvojovými semináři, poznala více terapeutů, kteří zaručují výsledky, ale pouze s Vlastou jsem jich dosáhla. S Vlastou a její mapou jsem dostala naprosto jasný obraz a vhled do mého nastavení a životní situace. Je to něco, co nejen vyplynulo, ale sama jsem to cítila. Jsem člověk emotivní, citlivý a Vlastin smysl pro řád a logiku mi vnesl jasnost do mojí situace. Vyladila jsem si vztahy s mými rodiči, začala reálně žít svůj vlastní dospělý život. Vlasta je velmi empatická, má pochopení pro vaše nastavení a vy se cítíte, že vám někdo rozumí a to je skvělý pocit. Sama už vnímám své staré vzorce, které vznikly v minulosti a já se s nimi teď vědomě učím pracovat. Děkuji!
klientka Lea K. (33 let)Individuální sezení
Mapa mi dala super příležitost se do jisté míry oprostit od takovýho toho kolektivního rozptýlení a soustředit se na práci a učení. Celkově se do toho chci víc opřít, protože v sobě konečně začínám cítit velkej potenciál, kterej jsem dosud nevyužíval. Mapa má určitě nespornou výhodu v tom, že narozdíl od řešení jednotlivých věcí v hlavě to jde všechno líp vidět jako celek a minimálně mě to pomohlo dostat se k tomu, v čem je vlastně problém. Jednoznačně bych mapu doporučil všem, kteří nemají v něčem jasno, ale i těm, kteří by chtěli lepší a komplexnější náhled do svojí mysli.
Martin P. (18 let)Individuální sezení, teenagerská životní mapa