Reference

Vaše spokojenost a přínos z mé práce je to, co mě posunuje dopředu. Kritika je pro mne motorem ke zlepšení.
Zpětná vazba je pro mne darem a moc si jich vážím.

Přečtěte si, názory mých klientů.

Myslím, že je něco špatně, že mám pořád v sobě nějakou úzkost s kterou si neumím poradit. :-(Jak si někdo kouše nehty na rukou, já si trhám kůži na nohou, až do bolesti. Neumím si s tím poradit, je to silnější než já. Strašně mě to uklidňuje, hlavně když jsem v nepohodě. Doma mi říkají, že je to o vůli, ale nedokážu to. Vydržím jen chvíli a pak je to tu zase. Klient po jednom sezení a tvorbě ŽM: „Ahoj Vlasto, chtěla bych ti poděkovat za sezení. Otevřeli jsme téma „sexuální život s manželem“. Pořád nad tím přemýšlím, jelikož jsi asi uhodila hřebík na hlavičku, když mě to rozbrečelo. A jsem si téměř jistá, že kdyby mi dal tuto otázku kdokoliv jiný, tak nehnu brvou. Prostě to nechápu, že jsem takhle reagovala… Navíc, vše mělo v pátek a v sobotu dohru… Setkání s tebou mělo pro mne velmi zajímavé a přínosné, zbavila jsem se svého zlozvyku a mělo to okamžitý efekt na náš partnerský milostný vztah. Moc děkuji.:-) “
klientka Zuzana P. (42 let)Individuální sezení
Dobrý den Vlasti, dcerka je po mapách jakoby „ustálenější“ když mluví tak to má víc hlavu a patu než dřív 🙂 a taky vydrží dlouho sedět u mě na klíně a užívat si okamžiku „jen my dvě…“ Vidím jasnou změnu ve vztahu ke mně, více se se mnou mazlí. Spíš jsem byla já, která ji chtěla u sebe, ale teď se ke mně pořád tulí sama. Opravdu si to teď obě užíváme. Když se začne vztekat, že ji nerozumím co chce říct. Dokážu si ted nějak lépe poradit se správnou volbou slov, aby mi to vysvětlila znovu a ona rychle uklidní a nedochází k dlouhým stěkacím fázím 😀 Ty pomocné fráze opravdu úúúžasně fungují :). Navíc se naše Sofinka přestala bát hned den po mapách kočky a jiných věcí. A sama si jde koupit do obchodu co potřebuje a já můžu počkat před obchodem. Stejně tak se dokáže teď vyřešit třeba nějaký konflikt s kamarády a nepotřebuje mě u toho…to je teda BOMBA! Mapy mi toho nabídly mnohem víc než jsem čekala 🙂 Díky Vám…
klientka Eva V. a její dcera 4 rokyIndividuální setkání - práce s dítětem
Po dlouhé době jsem měla pocit, že mám opět více energie a elánu … zjevně mi pomáhá ten náhled, co jsem u Vás získala … A dokonce i s dcerkou jsem to ráno zvládla dobře, přestože hrozně prudila už od rána a po cestě do školky … cítím, že má trochu obavy jak ji děti ve školce přijmou, že se „stydí“ komunikovat i když by vlastně hrozně chtěla a neví jak a vyjadřuje tu nejistotu oklikou přes to „prudění“ … tak jsem se snažila to ustát a trochu ji namotivovat i přes její negativismus a úvod zvládla perfektně – poprvé jsem viděla, že se při pozdravu dívá paní učitelce do očí, byla taková přirozenější než obvykle …
klientka Věra M. (36 let)Individuální sezení
Ahoj Vlasti, Daří se mi dobře. U rodičů vše klape. S mamkou si skvěle rozumíme (tak jak jsem si myslela, že by to mohlo být a moc jsem si to tak přála). Kristýnka začala chodit do školky před 14 dny na 3 dopoledne v týdnu. Sama si to tak vybrala a teď je tam konečně opravdu spokojená. Její rozhodnutí jsem oplakala, že mi doma chybí. Jinak se mám bájo, jsem víc asertivní než dřív a víc si věřím a rozhodně jsem víc spokojená. Zakládám komunitní zahradu a tak 😉 Díky moc Vlasti, doufám, že se v budoucnu potkáme zas na nějakém tvém semináři nebo při nějaké jiné hezké příležitosti. A díky za mapy!
Klientka Jitka P. (31 let, dcera 4,5 roku)Individuální sezení
Ten den po skončení životních map byl fakt skvělý. Jisté pochopení a znovuobjevení sama sebe mi vždy dodá zvláštní sílu – je to vlastně přesně to co jsem hledal, taková vnitřní harmonie a klid, souznění s okolím, chápání souvislostí mezi sebou a světem – vnitřní motor – snad láska.
Klient Martin V. (29 let)Individuální sezení
Dobrý den paní Vlasto, chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši vnímavost a empatii, bez které bych se nedostala tam, kam jsem potřebovala :-). Když jsem od Vás odcházela, všimla jsem si, že se mi lehčeji dýchá, jako by ze mě něco spadlo, nějaká tíha. Souvislosti, které jsme odkryli, mi dávají veliký smysl! Vysvětlovalo by to taktéž mou hrůzu z porodu, kterou mám odjakživa, a taky fakt, že své vlastní děti nemám.. Od dospívání jsem vždy věděla, že děti nechci, aniž bych věděla proč a taky mám abnormální hrůzu z otěhotnění. Ted už je mi jasné odkud se ty strachy u mě z porodu a dětí berou.. Toto jsem nikdy s nikým neřešila ( porod a děti) a ani sama se sebou, neboť je to se mnou spjaté prostě odmalička a přišlo mi, že to tak prostě mám nastavené. Pro okolí už to bylo kolikrát a je stále těžší pochopit. Ještě jednou Vám moc děkuji.
klientka Marta B. (40 let)individuální sezení
Dcerka se má dobře, užívá si život plnými doušky, až se kolikrát přistihnu, že jí to závidím 😉 Po vašich radách a mém uvědomění se již necítím tak nejistá a je v tom cítit velký rozdíl…vztah mezi námi to nijak nenabouralo a zdá se, že se i lépe domluvíme a není už tak fixovaná na každý můj krok. Společná aktivita s tatínkem nám bohužel nevyšla, i když jsme se aspoň párkrát potkali i s jeho novou přítelkyní…takže dceři přibyl nový element vnímání, nová teta, zatím se jí líbí, myslím, že budou mít dobrý vztah i když tatínkovi teď ubylo zase trochu času na dcerku… Ve shrnutí bych řekla, že dcera bere věci ve svém životě daleko lépe než já… možná bych měla životní mapu podstoupit spíše já, mám pocit, že s některými věcmi se nějak neumím srovnat… Mějte krásné letní dny a děkujeme za to, co děláte 😉
Klientka Zuzka Z. (dcera 5 let)Individuální sezení - dětská ŽM
„Ahoj Vlasti, po mapě se daří mnohem lépe! Najednou věci dávají smysl a chystám se na promluvu s našima, tak si to třídím ještě v hlavě. Moc mi to pomohlo! Děkuju 🙂.
klientka Veronika V. (24 let)Individuální sezení
„Vlasta je velmi citlivý průvodce, který pracuje jemně s informacemi, které dostává. Líbí se mi uvolněná atmosféra setkání, techniky terapie a stav poté: odcházím nabytá energií a silou, že kráčím po správné cestě, která mě vede k vytouženým cílům.“.
klientka Leona S. (29 let)individuální sezení
V období po mapách se mi začaly dít velké životní zvraty a uvědomění si, že to jak mám aktuálně život, základy a fungování nastaveno vůbec není pro mě přirozené a zdravé. Jednak já osobně, s partnerem a také s rodinou. Nečekala jsem, že budu procházet takovou transformací.
Klientka Lenka B. (25 let)Individuální sezení
Absolvovala jsem svou první Životní mapu u Vlasty. Nevěděla jsem, co očekávat a z čeho mít obavy. Vše proběhlo v příjemné a přátelské atmosféře. Vybavila se mi spousta zapomenutých vzpomínek z mého (díky Bohu) krásného dětství. Dobíhalo to ještě asi 3 měsíce poté, jakoby se něco v hlavě pročistilo. Měla jsem z toho většinou pozitivní pocity. Také jsme narazily na situace z mého dětství, které do dnes nemám úplně dořešené a které mi Vlasta pomáhá pochopit a zpracovat. Díky za hezké chvíle ve tvé společnosti.
klientka Markéta S. (44 let)Individuální sezení