SEMINÁŘE VĚDOMÉ KOMUNIKACE

Vyjádření účastníků za seminářů VĚDOMÉ KOMUNIKACE :

 

Díky moc za celou přednášku. Musím upřímně říct, že to bylo po dlouhé době školení, které mne zaujalo a čemu jsem okamžitě porozuměl (zřejmě jsme byli naladěni na stejném rozumovém kanále :)). Vysvětlilo mi to spoustu věcí, především problémy komunikace v rodině a určitě s těmito poznatky zkusím pracovat a snad se to posune k lepšímu.
Ještě jednou děkuji za rok si opět vyhledám váš seminář.

Jiří Vocílka


Vaše přednáška byla výborná a mně jako vedoucímu pracovníku to určitě pomůže v komunikaci s kolegy, dětmi i rodiči.

Mgr. Ivana Zajícová, ředitelka MŠ


Děkuji za vaše tipy, moc ráda si je vezmu k srdci a musím uznat, že se od úterý každý den pozoruji, úplně se mi vybavují vaše slova.
Co se týče semináře, byla jsem maximálně spokojena, celkově mi to pomohlo se nad určitými věcmi zamyslet.
Váš seminář bych určitě doporučila dál. Říkala jsem o semináři jedné kamarádce (učitelce) , kde by zájem o seminář pro jejich školku.
Ještě jednou díky za cenné rady.

Martina Pyrochtová


Děkuji za seminář. Velice mě zaujal a pokusím se řídit radami, jak nové poznatky uplatnit v komunikaci s dospělými, tak i v MŠ kde pracuji.
Seminář bych určitě doporučila i když téma je velice obsáhlé a bylo by potřeba delšího času k osvojen si dovedností pro uvedení do praxe.
Přeji hodně zaujatých posluchačů.

Mirka. K


Děkuji za celý seminář. Nemám žádné připomínky. Informace podáváte zajímavým způsobem, seminář není jednotvárný, nezáživný. Líbilo se mi zařazení video ukázek a celkově jsme se na něm cítila příjemně. Říkám si, že mne to, co jsem se od vás dozvěděla, pomůže třeba trošku lépe chápat a zvládat občasné „veselo“ s mými ratolestmi doma. Puberta je hrozná nemoc. takže ještě jednou děkuji, děláte svou práci dobře.

Jitka Dufková


Obecně mám semináře tohoto typu rád. Váš patřil k těm zajímavým.

Jiří Hrdina


Děkuji za cenné rady. Byla jsem ráda, že jsem se mohla vašeho kurzu zúčastnit a načerpat nové zkušenosti do života.

Zdenka Schlosserová


Školení má jednoduchou a jasnou strukturu. Rozdělení do jednotlivých typologií mi pomohlo pochopit lidi různého ražení.  Přijde mi, že jsem dostala NÁVOD, jak se dorozumět se všemi lidmi. Bude pro mne snazší se připravit na důležité rozhovory. A najednou rozumím, jak protistrana přemýšlí a jakou potřebuje ode mne formu informací. Velice děkuji za cenný návod :).

Lucie K.

Krásný večer, paní Křenovská,
od vašeho semináře nemyslím na nic jiného, jako bych objevila svět. Vědomá komunikace je naprosto úžasná.
Nikdy jsem nebyla na tak přínosné přednášce. Jsem za to velice vděčná a moc vám děkuji.
Zpětná vazba je zcela pozitivní, nemám k tomu co dodat. Jen to, že se těším na vaše další povídání.
Lada Sedláková
Milá paní Vlasti,
moc děkuji za velmi pěkně podané přednášky a těším se na příště. Věřím, že mi to do života přinese hodně poznání a já to budu moci předávat dál.:-)

Monika Kylhofová

SEMINÁŘE VĚDOMÉ KOMUNIKACE