KLIENTSKÁ INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE

Individuální práce s klienty :

Ahoj Vlasti, děkuji za tvůj čas a mapu před vánocemi. Cítím se super !!! Bylo to sice přes svátky trochu náročnější, ale oproti tomu co bylo před rokem a dále v minulosti teda v podstatě pořád pohoda !!!  Tolik věcí mně začíná docházet – prostě super start do nového roku !Nedokážu si ani představit co všechno ještě s touhle proměnou můžu všechno zažít, ale v hrubých obrysech tuším, že to bude BOMBA !
Jsem fakt vděčná, připadám si jak v pohádce.

Věrka Z.

Klient před sezením a tvorbou mapy:
„Myslím, že je něco špatně, že  mám pořád v sobě nějakou úzkost s kterou si neumím poradit. :-(Jak si někdo kouše nehty na rukou, já si trhám kůži na nohou, až do bolesti. Neumím si s tím poradit, je to silnější než já. Strašně mě to uklidňuje, hlavně když jsem v nepohodě. Doma mi říkají, že je to o vůli, ale nedokážu to. Vydržím jen chvíli a pak je to tu zase.

Klient po jednom sezení a tvorbě ŽM:
„Ahoj Vlasto, chtěla bych ti poděkovat za sezení.
Otevřeli jsme téma „sexuální život s manželem“. Pořád nad tím přemýšlím, jelikož jsi asi uhodila hřebík na hlavičku, když mě to rozbrečelo.
A jsem si téměř jistá, že kdyby mi dal tuto otázku kdokoliv jiný, tak nehnu brvou. Prostě to nechápu, že jsem takhle reagovala…
Navíc, vše mělo v pátek a v sobotu dohru…
Setkání s tebou mělo pro mne velmi zajímavé a přínosné, zbavila jsem se svého zlozvyku a mělo to okamžitý efekt na náš partnerský milostný vztah.
Moc děkuji.:-)

Zuzana P.

Ahoj Vlasto, musím říci, že to pro mě bylo dost objevné!
Momentálně si uvědomuji, že málo říkám, co cítím, že to hodně držím v sobě, mám pocit, že by to ostatní nepochopili, zranilo by je to, nezajímalo by je to. Ale potom samozřejmě oni nemohou jednat, podle toho, co já cítím, protože to neví. A že je to celé o sebehodnotě, co si člověk dovolí a na co si myslí, že má právo :)…určitě budeme ještě pokračovat.

Nikol K.

Dobrý den Vlasti,

dcerka je po mapách jakoby „ustálenější“ když mluví tak to má víc hlavu a patu než dřív 🙂 a taky vydrží dlouho sedět u mě na klíně a užívat si okamžiku „jen my dvě…“ Vidím jasnou změnu ve vztahu ke mně, více se se mnou mazlí. Spíš jsem byla já, která ji chtěla u sebe, ale teď se ke mně pořád tulí sama. Opravdu si to teď obě užíváme.
Když se začne vztekat, že ji nerozumím co chce říct. Dokážu si ted nějak lépe poradit se správnou volbou slov, aby mi to vysvětlila znovu a ona rychle uklidní a nedochází k dlouhým stěkacím fázím 😀 Ty pomocné fráze opravdu úúúžasně fungují :).
Navíc se naše Sofinka přestala bát hned den po mapách kočky a jiných věcí. A sama si jde koupit do obchodu co potřebuje a já můžu počkat před obchodem. Stejně tak se dokáže teď vyřešit třeba nějaký konflikt s kamarády a nepotřebuje mě u toho…to je teda BOMBA!
Mapy mi toho nabídly mnohem víc než jsem čekala 🙂 Díky Vám…

Eva V.

Ahoj Vlasti, přeji krásný den.
Píšu, protože se v mém životě budou dít zásadní změny.
Včera jsme se s mým mužem v klidu a racionálně domluvili na rozvodu, dnes v tom začnu podnikat první kroky.
Pomohla jsi mě dospět k pocitu, že už vím jak dál, bez pochybností a lítosti, naprosto v klidu a s dobrým pocitem, že to tak má být, abychom mohli jít oba dál a být šťastní, … a za to ti moc děkuji.

Petra T.

Konzultace životních map byla velice příjemným a obohacujícím zážitkem.  Čekal na mě výběr barviček všeho druhu a předkreslený strom, vrátila jsem se, podle potřeby si něco vyřešit, do určitého období svého života a pak už jsem jen kreslila: sebe, lidi a zážitky kolem. Bylo zábavné si znovu připomenout, s čím jsem si hrála, abych zase lépe porozuměla svým dětem. Nakonec své obavy, strachy a své sny, které jsem mohla sledovat, jak se mi splnili nebo plní. Bylo to velice osvobozující a uvědomila jsem si, že mám být hlavně sama sebou, protože všem kolem se nikdy nezavděčím 🙂 Dekuji moc za tuto příjemnou terapeutickou metodu a dekuji Vlastičce jako své průvodkyni.

Andrea P.

Dobrý den, Vlasto,
Dcerka se má dobře, užívá si život plnými doušky, až se kolikrát přistihnu, že jí to závidím 😉
Po vašich radách a mém uvědomění se již necítím tak nejistá a je v tom cítit velký rozdíl…vztah mezi námi to nijak nenabouralo a zdá se, že se i lépe domluvíme a není už tak fixovaná na každý můj krok.
Společná aktivita s tatínkem nám bohužel nevyšla, i když jsme se aspoň párkrát potkali i s jeho novou přítelkyní…takže dceři přibyl nový element vnímání, nová teta, zatím se jí líbí, myslím, že budou mít dobrý vztah i když tatínkovi teď ubylo zase trochu času na dcerku…
Ve shrnutí bych řekla, že dcera bere věci ve svém životě daleko lépe než já… možná bych měla životní mapu podstoupit spíše já, mám pocit, že s některými věcmi se nějak neumím srovnat…
Mějte krásné letní dny a děkujeme za to, co děláte 😉

Zuzka Z.

Dobrý den, podělím se o svou osobní zkušenost s životními mapami. Prošla jsem si životními mapami já osobně i mé dvě děti. Děti po absolvování Dětské životní mapy byli tak nadšené, že hned chtěli vědět, kdy si mohou mapu znovu namalovat. U dětského psychologa jsem nikdy tuto zkušenost nezažila. Děti se dožadovaly neustálého odchodu a bylo vidět, že si připadají, že je s nimi něco špatně. Pomoc psychologa bez výsledku. U dětské životní mapy byli uvolnění a nadšeni. Mapy mi daly velké pochopení a umožnily mi nahlédnout do jejich nitra a vidět, co se v nich děje. Nevím o jiné metodě, která dá rodiči takto ucelený pohled na dítě. Děkuji a doporučuji.

Soňa K.

Ten den po skončení životních map byl fakt skvělý. Jisté pochopení a znovuobjevení sama sebe mi vždy dodá zvláštní sílu – je to vlastně přesně to co jsem hledal, taková vnitřní harmonie a klid, souznění s okolím, chápání souvislostí mezi sebou a světem – vnitřní motor – snad láska.

Martin V.

V dubnu jsem u Vlastičky absolvovala Životní mapy. Nevěděla jsem, co očekávat a z čeho mít obavy.
Vše proběhlo v příjemné a přátelské atmosféře. Vybavila se mi spousta zapomenutých vzpomínek z mého, díky Bohu, krásného dětství.
To probíhalo ještě asi 3 měsíce poté, jakoby se něco v hlavě pročistilo. Měla jsem z toho většinou pozitivní pocity.
Také jsme narazily na situace z mého dětství, které do dnes nemám úplně dořešené a které mi Vlastička pomáhá pochopit a zpracovat.
Dík za hezké chvíle ve tvé společnosti.

Markéta S..

V období po mapách se mi začaly dít velké životní zvraty a uvědomění si, že to jak mám aktuálně život, základy a fungování nastaveno vůbec není pro mě přirozené a zdravé. Jednak já osobně, s partnerem a také s rodinou. Nečekala jsem, že budu procházet takovou transformací.

Lenka B.

Dobrý den, po dlouhé době jsem měla pocit, že mám opět více energie a elánu  … zjevně mi pomáhá ten náhled, co jsem u Vás získala …
A dokonce i s dcerkou jsem to ráno zvládla dobře, přestože hrozně prudila už od rána a po cestě do školky … cítím, že má trochu obavy jak ji děti ve školce přijmou, že se „stydí“ komunikovat i když by vlastně hrozně chtěla a neví jak a vyjadřuje tu nejistotu oklikou přes to „prudění“ … tak jsem se snažila to ustát a trochu ji namotivovat i přes její negativismus a úvod zvládla perfektně – poprvé jsem viděla, že se při pozdravu dívá paní učitelce do očí, byla taková přirozenější než obvykle …

Věra M.

„Vlasta je velmi citlivý terapeut, který pracuje jemně s informacemi, které dostává. Líbí se mi uvolněná atmosféra setkání, techniky terapie a stav poté: odcházím nabytá energií a silou, že kráčím po správné cestě, která mě vede k vytouženým cílům.“

Lea K.

Ahoj Vlasti,
Daří se mi dobře. U rodičů vše klape. S mamkou si skvěle rozumíme (tak jak jsem si myslela, že by to mohlo být a moc jsem si to tak přála).
Kristýnka začala chodit do školky před 14 dny na 3 dopoledne v týdnu. Sama si to tak vybrala a teď je tam konečně opravdu spokojená. Její rozhodnutí jsem oplakala, že mi doma chybí.
Jinak se mám bájo, jsem víc asertivní než dřív a víc si věřím a rozhodně jsem víc spokojená. Zakládám komunitní zahradu a tak 😉

Díky moc Vlasti, doufám, že se v budoucnu potkáme zas na nějakém tvém semináři nebo při  nějaké jiné hezké příležitosti. A díky za mapy!
Jitka P.
„Ahoj Vlasti, po mapě se daří mnohem lépe! Najednou věci dávají smysl a chystám se na promluvu s našima, tak si to třídím ještě v hlavě.
Moc mi to pomohlo!  Děkuju 🙂.
Veronika V.

Dobrý den paní Vlasto,

chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši vnímavost a empatii, bez které bych se nedostala tam, kam jsem potřebovala :-)
Když jsem od Vás odcházela, všimla jsem si, že se mi lehčeji dýchá, jako by ze mě něco spadlo, nějaká tíha.
Souvislosti, které jsme odkryli, mi dávají veliký smysl!
Vysvětlovalo by to taktéž mou hrůzu z porodu, kterou mám odjakživa, a taky fakt, že své vlastní děti nemám..
Od dospívání jsem vždy věděla, že děti nechci, aniž bych věděla proč a taky mám abnormální hrůzu z otěhotnění. Ted už je mi jasné odkud se ty strachy u mě z porodu a dětí berou..
Toto jsem nikdy s nikým neřešila ( porod a děti) a ani sama se sebou, neboť je to se mnou spjaté prostě odmalička a přišlo mi, že to tak prostě mám nastavené.
Pro okolí už to bylo kolikrát a je stále těžší pochopit.
Ještě jednou Vám moc děkuji.

…po měsíci od prvního setkání:
“ Za tu dobu se u mě událo to, že vidím obrovský posun ve vztahu k mé mamce. Posun v kladném slova smyslu, že už se necítím s ní tak svázaná, spjatá. Jakoby jsem se uvolnila z jejího sevření ( i když žádné sevření ona se mnou netvořila) ale uvnitř jsem to předtím tak cítila, to mi ale došlo až teď. Taky se mi zdá, že se zlepšila i její komunikace ke mně. …

Marta B.

KLIENTSKÁ INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *